Léto v pohybu
Léto v pohybu
Dovoluji si Vám představit připravovaný letní fitness program Léto v pohybu. Díky této akci můžete nastartovat svou tělesnou aktivitu pod odborným dohledem trenéra, který zajistí správnou techniku cvičení a navodí pozitivní atmosféru.
Program obsahuje různorodá cvičení pro celé tělo, relaxační aktivity a rady pro zdravý životní styl. Pokud se zapojíte, můžete zlepšit svou tělesnou zdatnost, udělat mnoho pro své zdraví a překonávat sebe sama. Neváhejte a odneste si z léta spoustu skvělých zážitků!

Účel programu a pro koho je určený:

Účelem je spojit zábavné a užitečné trávení volného času. Využijeme pro to pohybové aktivity, které Vám pomohou zapracovat na svém těle a zdraví.

Tento program může dělat prakticky každý (mladý student, pracující i senior), individuálně se přizpůsobíme Vaším potřebám a cílům. Lidé se často bojí věkového omezení, avšak věřte, že hýbat se lze v každém věku. Pohyb pozitivně naladí tělo i mysl – tělu pomůže zlepšit kondici a mysli uleví od stresu a navíc přinese potěšení. Krom toho, že se můžete pobavit a přinese Vám mnohé zdravotní výhody.

Celý program vedu z pozice trenéra a jako medik Vám i odborně poradím a nabídnu další pohled na Vaše tělo a zdraví.

Termíny a místa konání akcí:

  • Termíny především v červenci až září. Napište a domluvme se, kdy začít s Vaším aktivním létem. Vhodné pro letní dovolené a víkendy.
  • Při objednání vícedenního programu si můžete zvolit místo dle svého výběru (např. poblíž chalupy, blízko domova, na plánované dovolené v ČR apod.).
  • Pravidelné aktivity v oblastech – Praha, Příbram a Třeboň (Lomnice nad Lužnicí a okolí Třeboně).
  • Také je možné objednat tyto služby pro hotely, penziony, lázně a jiné objekty.

Cena:

Cena je závislá na mnoha faktorech, především na počtu hodin odcvičených s trenérem a na počtu účastníků. Výhodné ceny pro vícedenní akce (např. objednávka pro vaši dovolenou, na víkend apod.), u větších skupin cena na osobu znatelně klesá. Naplánované konkrétní akce mají cenu uvedenou v popisu.

Pro stanovení ceny je třeba znát:

  • Místo, kde chcete trénovat.
  • Termín, který Vám vyhovuje. Kolik dnů požadujete mé služby.
  • Kolik lidí se účastní.
  • Specifické požadavky na způsob tréninku, které mohou ovlivni cenu (např. cvičení na strojích v placeném fitcentru; zda bude potřeba nájem prostor).

Kontaktujte mě, vytvořím Vám odhad ceny.

Mám zájem o fitness program

Share